מדפסות לייזר אוקי

מדפסות לייזר אוקי

חברת אוקי היא בין חברות הטכנולוגיה מהמובילות בעולם ואין זה פלא כי הצליחול לחדור אל השוק הישראלי וכמו חברות טכנולוגיות רבות, גם אל תחום המדפסות. אוקי היא בין החברות הפחות ידועות בשוק הישראלי ועל כן מרבית הישראלים אינם מודעים לקיומה בשוק.

יחד עם זאת, אחת העובדות היותר מעניינות באשר למדפסת הזאת היא התחרות הרבה וההוגנת שלה מול HP הטובה והמוכרת אל מול הצרכנים שכן מכירים אותה ואת מוצריה של חברת אוקי ברמה עולמית והגלובלית.

מדפסת לייזר OKI B720n אוקי
מדפסת לייזר OKI B720dn אוקי
מדפסת Oki C301DN אוקי

מדפסת לייזר OKI B720n אוקי

מדפסת לייזר OKI B720dn אוקי

מדפסת Oki C301DN אוקי

חזרה לקטגורית מדפסות לייזר

אוקי נגד HP מי תנצח בתחרות הלייזר?

מדובר בשתי יצרניות ראויות לשמן. מדפסות אוקי הן מדפסות איכותיות ויעילות ביותר, אפ כי יקרות יותר וקשה מאוד לומר מי מביניהן איכותיות יותר. היום, נוכל לראות רכישות של מדפסות לייזר ומדפסות בכלל, הרבה יותר ממותג HP מאשר מה אוקי, כתוצאה מהאמינות של ה HP ועובדת היותה מוכרת בתחום ההדפסה ובעולם הטכנולוגיה והמדיה הדיגיטאלית.

למי מתאימה מדפסת לייזר אוקי?

מדפסת לייזר או קי תתאים לצרכים השונים, על פי ההגדרה, הן לאלה הפרטיים והן לאה העסקיים. יחד עם זאת, אחד המאפיינים השונים ומהבולטים ביותר של האוקי הוא המחיר שלה לעומת מדפסות מוכרות אחרות. מוכרות בארץ כמובן.

הטכנולוגיה באמצעות עובדת מדפסת הלייזר של OKI נחלקת לשניים, הדפסה בסגנון LED שחור לבן והדפסה באמצעות LED, תאורה מיוחדת אשר אינה מתבטאת דווקא בנישת הלייזר אבל בכל זוכה להיקרא כך. המומחים טוענים שמרבית המעבדים של OKI מצטיינים באמינות ובחוזק שלהם, בתחומי ההדפסה השונים.

תחזוקת מדפסות אוקי – כך תנצלו את המדפסת ותתחזקו אותה באופן יעיל

תחזוקת מדפסות OKI חייבת להתבצע בזהירות משנה במיוחד עקב החלק הקריטי של המעבד שלה והחלקים היקרים יחסית. חשוב מאוד לא לנסות להתעסק איתה מעבר להוראות היצרן או המתקין לבל תצא מכלל פעולה באופן תמידי. בכל תקלה שאין לכם ידע מספיק לפתור חשוב ליצור קשר עם מוקד השירות או ספק השירות שלכם.