מדריך לבחירת מדפסת לייזר

מדריך לבחירת מדפסת לייזר


מדפסות הלייזר מורידות מחירים, ותופעה עד לפני חמש שנים נראתה לנו דמיונות ובלתי מציאותית מוכיחה את עצמה כשגויה, ממש כפי שבעבר הלא רחוק, גם קיומן של מדפסות, ולפני כן, מחשבים, היו מצרך שלא ניתן היה למצוא בכל בית.

יש כאלה אשר טוענים שבעקבות אותה מדפסת לייזר שנראתה לנו בלתי מושגת עד לפני שנים ספורות בלבד, תגיע גם מדפסת התלת מימד בצורתה המזערית יותר והביתית יותר, ואחריהן, גם מוצרים אשר עד היום נוכל לראות אך ורק במפעלים או ארגונים גדולים – מי שאמר שהרובוטיקה תשלט על העולם ביום מן הימים, בהחלט ידע על מה הוא מדבר...


מהי מדפסת לייזר?

מדפסת לייזר קרויה כך באופן יחסית לא מדויקת מאחר שמה שמתרחש בתהליך "ההדפסה" אינו דומה ואפילו אינו מזכיר את תהליכי ההדפסה הרגילים. מדפסת הלייזר פועלת בצורה של התבעה ולא הדפסה או דיו ומעבירה את הכתב או נכון יותר לומר את הפקודות והתווים אותם היא קראה כחלק מפקודות המחשב אל הדף באמצעות טכנולוגיה העושה שימוש בהטבעת אור בשונה מפעילות הדיו אשר עובד בטכניקת ההדפסה באופן ישיר כפי שבעבר היו עושות מכונות הכתיבה.

התאמת המדפסת לצרכינו

כיצד נתאים את מדפסת הלייזר לצרכים שלנו?


באם אתם מחפשים מדפסת לצרכים הביתיים בלבד ואין לכם צורך בהדפסה במהירות האור, תוכל להסתפק במדפסת בעלת ניקוד מהירות גבוה פחות מאשר מדפסות הלייזר החדשניות והמתקדמות יותר. חשוב לדעת שגם מדפסות הלייזר הבסיסיות אשר מיוצרות בסימן האחריות והאיכות של החברות הגדולות והמוכרות, יספקו את העבודה באופן איכותי, מהיר ויעיל.

בדיקת טווחי מחירים של מדפסות הלייזר

כמה עולה מדפסת לייזר ומהם טווחי המחירים הקיימים בתחום?


עלויות מדפסת לייזר יכולה להתחיל בכמה מאות שקלים ולהסתיים בכמה אלפי.

אולם מדפסת לייזר בייתית, בסיסית , אך כזאת שעדיין נחשבת איכותית תנוע בין 600 ל 1300 שח, כאשר המחירים משתנים בהתאם לסגנון המדפסת, מהירות ההדפסה ואפשרויות שילוב פרטים נוספים בתוך במדפסת, כמו פקס, סורק ועוד.

בחירת מדפסת לייזר של חברה מובילה

מהן החברות המובילות בטכנולוגית הלייזר החדשנית?


החברות המובילות בתחום ההדפסה והלייזר כוללות מתחרים לא מעטים, כמו מדפסות HP, לקסמארק, קאנון וסמאסונג, אלה המדפסות היותר ידועות ומוכרות בעולם העסקי והפרטי כאחד. מדפסות אלה עבור אל טכניקת הלייזר באופן כמעט מקביל אחת לשנייה.

כתוצאה מההבנה שזה הולך להיות הדבר הגדול הבא, בדיוק כמו המדפסות הראשונות שנכנסו אל השוק הפרטי.