דיו למדפסת בזול

.למי שיש מדפסת וזקוק להדפסות באופן קבוע – אם לבית ואם למשרד – כדאי לדעת שיש כמה דרכים לחסוך בהוצאות על הדפסות אלה

קודם כל, מדפסת דיגיטלית היא מוצר זול. היום במחיר של 250 ₪ ומעלה תוכלו למצוא מדפסת דיגיטלית בהזרקת דיו ברמה סבירה. אלא שהפטנט של חברות הדיו הוא לגבות את מה שהן מחסירות במחיר החומרה הנמוך, בהוצאות שוטפות יקרות על ראשים מתכלים, שעלולות להגיע למאות רבות של שקלים בשנה. לשם כך החברות המובילות מפרסמות את המותגים שלהן ומוציאות לשוק דגמי מדפסות חדשים חדשות לבקרים – הכל בכדי לייצר הכנסות נוספות – שהן עלויות עבורך הלקוח. עלויות מיותרות.

אז מה ניתן לעשות כדי להנמיך עלויות ולחסוך ממחירם
?הממריא של ראשי דיו מקוריים, למשל

חסוך במחיר הקניה

קודם כל, כאשר קונים מדפסת דיגיטלית הזרקת דיו לבית או לעסק, רצוי כבר בשלב זה לברר מה עלותו השוטפת של ראש דיו – צבע או שחור לבן. ישנן חברות אשר מוכרות את המדפסת בכמה שקלים זול יותר, אך מחיר המתכלים גבוה בהרבה מן החברות האחרות. על כן כבר בשלב זה כדאי מאד לקונה מדפסת לבחור את המותג שיאפשר גם עלות שוטפת זולה של מתכלים!

חסוך במחיר המתכלים

אז אותה חברה שבחרת, אחרי שווידאת שהיא חברה מוכרת ואמינה, ומסוגלת לספק מוצר בעל עמידות ויציבות ביצוע, תאפשר לך קנייה שוטפת של ראשי דיו מתכלים במחיר סביר יחסית.

אבל זה לא הכול – יש גם אפשרויות נוספות לחיסכון – במקום לקנות ראשי דיו מן המותג המקורי ניתן כיום לקבל ראשים תחליפים במחיר מוזל. הראשים התחליפים בדרך כלל איכותיים לא פחות מן הראש המקורי, ומכילים על פי רוב כמות דיו גדולה יותר – כך שאתה חוסך פעמיים!

זו לא הדרך היחידה בה תוכל לחסוך במחיר מן המחיר המפולפל בדרך כלל של ראשי דיו מקוריים מחלק מן המותגים המובילים – ישנה דרך נוספת, והיא קניית ערכת דיו תחליפי BULK – זהו מיכל המכיל דיו בכמות רבה יותר מאשר כמה ראשי דיו יחד, ובמחיר זול יותר. בעזרת מזרק ניתן לשאוב מתוך הערכה ולהזריק לנקודה מסוימת על פני ראש הדיו את כמות הדיו שבמזרק. הדבר דורש מיומנות מסוימת וייתכן שתאלצו ללכלכך את הידיים פעם או פעמיים עד שתלמדו – אבל אחוזי החיסכון משמעותיים ביותר ובסופו של דבר המאמץ כדאי משום שהחיסכון רב!