דיו למדפסת קנון

דיו למדפסת קנון

כל העולם על דף נייר פשוט

מישהו אמר פה קנון? קנון היא בין חברות הדיגיטל והטכנולוגיה מהמוכרות ביותר בעולם המודרני וגם בעולם הישן. קנון היא בין יצרניות המצלמות מהוותיקות ביותר אשר הפתיע אותנו ונכנסה גם אל עולם הפרינט והמדיה, אבל האם הן שוות כמו המצלמות שלהן? מסתבר שכן, כיום מדפסות וכמובן גם דיו למדפסת קנון נמצאים בישורת הראשונה מול ענקיות ההדפסה והטכנולוגיה, כמו לקס מרק, HP ודומיהן.

ראש דיו אדום מקורי CANON CLI-521M קנון
ראש דיו כחול מקורי CANON CLI-521C קנון
ראש דיו שחור מקורי  CANON CLI-521BK קנון

חזרה לקטגורית דיו למדפסת

איכות הדיו נמדדת על פי הכמות ואורך החיים

דיו למדפסת הוא בין הפרטים החשובים ביותר בעולם המדפסות ועולם ההדפסות. איכות הדיו מקוריות הדיו, תו התקן ואיכות הבדיקה שלו מביאה את המדפסת וההדפסה לצורת היעילות הגבוהה ביותר או הנמוכה ביותר בהתאם לאיכות הדיו, איכות היצור שלו וההקפדה על הפרטים הקטנים. אורך החיים של המדפסת תלויה מאוד בהשפעה של הדיו ואיכות הדיו. דיו המדפסת מתפקד גם כמאפיין המשמן את גלגלי המדפסת ומשמר את איכות פעילותה גם במקרים של שימוש תכוף מאוד.

איך נמצא חנויות ורשתות מורשות לייבוא דיו מקורי?

מציאת חנויות ורשתות מורשות לייבוא דיו מקורי ניתן למצוא על פי המוניטין וההיכרות שלהן אל מול לקוחות רבים ככל האפשר. בתי דפוס ידעו בדרך כלל להמליץ על חנויות המשווקות דיו למדפסות, ההמלצה הרווחת היא לרכוש דיו למדפסות בפרט, וכמובן, דיו למדפסות בכלל דווקא ברשתות שיוו מוכרות של כלי כתיבה וציוד משרדי אשר נמנות עם יבואניות מוכרות ומורשות של מוצרי הדפסה, דיו וטכנולוגיה מוכרים ומקוריים בלבד.

חשיבותו של הדיו המקורי לאיכות העבודה של המדפסת הוא בין הקריטיים ביותר, בייחוד בשל הסיבה שציינו מעלה. הדיו מתםקד כפריט שימון ושימור יעילות והארכת בלאי המדפסת לאורך שנים רבות, זה וכמובן היחס הבסיסי הנאות למדפסת כמו ניקוי אבק חיצוני ופנימה, סגירה נכונה של המכסה העליון והמנעול ממשיכה או מכות רנדומאליות במדפסות אשר נגרמות כתוצאה מחוסר תשומת לב. לכן חשוב מאוד להניח את המדפסת במקום מוצל, קריר ובתוך נישה משלה, על מנת למנוע הצטברות משמעותית של אבק או "מכות" אקראיות אשר יפגעו ברכיבי המדפסת השונים ויפגעו ביעילותו ופעילותו.