אודותינו

אודותינו

ראש דיו למדפסת הדיגיטלית, לבית או למשרד, הוא אחד המוצרים הנצרכים ביותר בישראל. יש הרבה אפשרויות למצוא את הדיו שמתאים לכם – אם מדובר בראשי דיו מקוריים או תואמים, טונרים למדפסת, ערכת BULK למילוי עצמי – בקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו תמצאו את כל הפתרונות ובמחירים הטובים ביותר!

קליק-דיו הוא ספק המתמחה באספקת פתרונות דיו לבתים ולמשרדים. אנו מתחייבים לספק לכם את הסחורה במחירים הזולים ביותר בארץ. באתר שלנו תמצאו את ההיצע המגוון ביותר, ממלאי עצום של ראשי דיו וטונרים המהווים פתרונות לכל סוגי המדפסות – דיגיטליות ולייזר.

בקליק דיו תמצאו את המבחר העשיר והכדאי ביותר של ציוד משרדי איכותי - קלסרים, ניירות, עטים,שדכנים, חוצצים, ועוד, וכן ציוד היקפי איכותי למחשבים מכל הסוגים - למשל מקלדות, עכברים כבלים, מתאמים, הכול במחירים אטרקטיביים ביותר ובאספקה מיידית.

קליק-דיו – לחסוך בקליק אחד על דיו

קניית טונר או דיו למדפסת יכולה להפוך להוצאה משמעותית, לבתי עסק שמדפיסים בכמויות גדולות ומשתמשים בכמויות דיו גדולות. עלות ראש דיו אחד למדפסת דיגיטלית עשוי להגיע אף למאות שקלים, לכן שההוצאה הכוללת על דיו יכולה להגיע עד לאלפי שקלים בשנה, תלוי במוצר וברמת השימוש בו.

לכן חשוב מאוד למצוא את מוצרי הדיו והטונר למדפסת בעלויות נמוכות ככל האפשר כל זאת מבלי להתפשר על רמת המקצועיות והשרות שתקבלו. חשוב לבחור לא רק על בסיס מחיר אלא גם על בסיס מקצועיות ואמינות הספק – שימכור לכם מוצרים מקוריים אמיתיים באריזות מקוריות, ויאפשר לכם מבחר של מוצרי דיו תואמים ממקור מוכר ואיכותי! גם זמינות הסחורה היא דבר עקרוני וחשוב, וכמוה גם מהירות הספקה – אין דבר מתסכל יותר ממשרד שנתקע בלי ראשי דיו רזרביים או ללא נייר במדפסת ולא מסוגל לבצע את העבודה.

חשוב גם לתכנן מראש את הקנייה כך שתהיה תואמת את צרכי המשרד. בעזרת תכנון נבון מראש, נוכל לחסוך לכם מאות שקלים על ידי הזמנה מראש של כמויות נצרכות במשרד – קנייה בכמויות בקליק-דיו מאפשרת לרכוש במבצעים אטרקטיביים ביותר ולהגיע לחיסכון משמעותי בעלויות!

חשוב מי עומד מולך

בקליק-דיו תקבלו את הייעוץ המקצועי ביותר לגבי כל מוצר, בהתאם לצרכים של המשרד שלכם, לתחלופת הראשים, כמויות ההדפסות, המהירות הנדרשת וכו'. צוות קליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו נותן לך את הזמן, היחס האישי והשירות האמין ביותר – לפני הקנייה וגם אחריה, אם מדובר בהסברים מקצועיים של התקנה, תנאי האחריות, או כל שאלה מקצועית אחרת – רק אצלנו בקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו תמצא את השירות שאתה מחפש!

קליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו

צלצל עכשיו