משלוח דיו מיידי

לא פעם הייתי במצב הזה – וודאי גם אתם הייתם לא אחת במצב הזה – בו הדיו במדפסת מפסיק להיות שחור, מתחיל להאפיר, ואחרי כמה דפים מתחיל לגמגם ולהיעלם מעל הדף!

זה עוד יותר גרוע, כאשר זה קורה בלילה, או במקום רחוק מחנות מכשירי כתיבה – בדיוק ברגע בו אתה זקוק למדפסת שלך – היא מחליטה לבגוד בך!

זה בעייתי שבעתיים כאשר זה קורה במשרד שלך, בשעות העבודה, ואתה נמצא בדיוק באמצע הדפסה של מסמך חשוב שצריך להישלח ללקוח בתוך חצי שעה.

מה עושים?

קודם כל לא כדאי להגיע למצב הזה – עדיף לקנות קנייה מרוכזת אחת לכמה חודשים, שבה כל צרכי המשרד שלך או הבית שלך יילקחו בחשבון – נייר הדפסה, דיו שחור לבן, דיו צבעוני, מהדקים, שדכנים, מדבקות – בקיצור כל מה שאתה עשוי להזדקק לו בתקופה הבאה.

חשוב לדעת שקנייה מרוכזת מאפשרת לכם לחסוך כסף – עד אלפי שקלים! אצלנו בקליק-דיו תוכלו למצוא מבצעים של מרבית המוצרים של צרכי משרד במחירים אטרקטיביים במיוחד, כאשר מדובר בקניית כמות. נצלו זאת והשתמשו בזכותכם לחסוך על צרכי משרד כסף רב!

משלוח דיו תוך שעתיים

אם אתם נמצאים באיזור המרכז, דעו לכם שקליק דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו מאפשר לכם לקבל את משלוח הדיו שאתם כל כך זקוקים לו בדחיפות בתוך שעתיים בלבד!

זה עולה טיפה יותר כי יש לקחת בחשבון שליחות דחופה, אבל מה זה כנגד הנזק שהיה עלול להתרחש לולא הייתה לכם האופציה הקלה והנוחה הזו לשירותכם!

משלוחים מרוכזים

גם את הקנייה המרוכזת תוכלו להזמין באמצעות שליח מאיתנו – וגם אם זו קנייה גדולה שדורשת אחסון בכמה ארגזים כמו כמות נכבדה של נייר מדפסת למשל...

רק טלפון אחד, משלוח מייל של הסחורה הנדרשת על פי רשימה מפורטת – והמשלוח בדרך אליכם! אם תרצו נוכל להעביר לכם במייל או בפקס הצעת מחיר מפורטת על פי המפרט שתבקשו, כדי שתוכלו להשוות ולהווכח כמה כדאי לקנות אצל קליק דיו!

מבצעים

כדאי מאד לשים לב לדף המבצעים באתר של קליק דיו! בין המבצעים תוכלו לראות דילים מטורפים במחירים נדירים של צרכי משרד שונים, ראשי דיו ממיטב הייצרנים, דיו חלופי תואם, ערכות דיו למילוי עצמי ועוד. וכמובן מדפסות מן הדגמים המשוכללים ועד הפשוטים יותר – מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו ומדפסות משולבות – הכל באחריות וממיטב היצרנים!

אז צלצלו עוד היום לרכישת צרכי המשרד שלכם – בקליק דיו.

דיו למדפסת משלוחים תוך 4 שעות!

משלוח דיו למדפסת עד הבית

משלוח דיו מיידי של דיו למדפסת לעסק