מדפסות למכירה

בקליק דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו - אנו משווקים מגוון מדפסות למכירה ממגוון מותגים מובילים - לבית או למשרד.

מדפסות לייזר | מדפסות הזרקת דיו | מדפסות משולבות

מדפסות במבצע

מדפסת הזרקת דיו HP Deskjet 1000 Printer

מדפסות לבית

מדפסת משולבת הזרקת דיו A3 צבעונית brother MFC-J4410DW ברדר

מדפסות למשרד

מדפסת משולבת לייזר Brother MFC-8520DN ברדר

עולם המדפסות אמנם לא השתנה הרבה, אבל עולם הטכנולוגיה סביבו בטוח שכן. אנשים היום מדפיסים בתדירות נמוכה יותר, ובדרך כלל שולחים את העבודה מטלפון חכם או ממחשב טבלט. המדפסות של היום שומרות על התחדשות, עם אפשרויות הדפסה ניידת וקישוריות אלחוטית, וכמה מן הדגמים מציעים גם טכנולוגיות חדשות כגון NFC (תקשורת שדה קרובה ) .

אז לפני שאתם קונים מדפסת, כדאי לברר מי יהיה המשתמש ולאלה מטרות - וכמובן, כמה אתה צריך להוציא, כך שתוכל למצוא את המודל הטוב ביותר לצרכים שלך.

מי צריך איזה סוג של מדפסת ?

משתמשי מדפסת בדרך כלל נופלים באחת משלוש קטגוריות -

משתמשים ביתיים יכולים להיות יחידים, משפחות או סטודנטים. הם נוהגים שלא להדפיס הרבה, אבל מדפיסים כל דבר, משיעורי בית לתמונות, לפרויקט אמנות. בדרך כלל הם מחפשים את הרבגוניות ואת מחיר הרכישה הנמוך ביותר של מדפסת הזרקת דיו צבעונית.

משתמשים ביתיים, ומשרדים יכולים להדפיס מעט או הרבה, אבל הם תמיד מחפשים פלט באיכות מקצועית. חלק מהם עשויים לחשוב שהם צריכים מדפסת לייזר, אך במקרים רבים הזרקת דיו צבעונית במחיר דומה תהיה מתאימה יותר וסביר להניח שהדיו זול יותר.

קבוצות עבודה קטנות בסביבה עסקית יעדיפו מדפסת שהיא סוס עבודה שתוכל לתמרן בין משימות ולהתמודד עם ביקוש כבד יותר. יש מודל אחד מ-HP ,576dw HP Officejet Pro , שיכול לספק את הקהל הזה. עם זאת , נשארה הלייזר טכנולוגית המדפסת הטובה ביותר לקבוצה מוגדרת זו.

תכונות המדפסת החשובות ביותר

לא משנה איזו צורה או גודל של מדפסת תבחר, אלה הם המפרטים החשובים ביותר .

הזרקת דיו לעומת לייזר : מדפסות הזרקת הדיו של היום הן הרבה יותר טובות מקודמיהן, ודגמים טובים זמינים למשתמשים ביתיים ומשרדיים .

מודלים משולבים : מדפסת משולבת הכוללת סורק מקלה ליצור עותקים או דיגיטציה למסמכים – אם בטוח שכל מה שאתה רוצה לעשות הוא להדפיס, תקבל מדפסת משולבת לצרכיך.

קישוריות : כל המדפסות יכולות להתחבר למחשב באמצעות כבל USB, ויש להם מודלים מוכווני משרד יציאת Ethernet עבור רשתות קוויות . Wi-Fi הוא פיצ'ר חובה כמעט בכל סוג של מדפסת בימים אלה, על מנת להקל על משתמש בסביבה ביתית, וגם לעבודה עם מכשירים ניידים בסביבה משרדית. גם אם המדפסת הולכת לשרת רק אדם אחד בבית ללא שיתוף, Wi-Fi כתכונה הוא יתרון.

צלצל עוד היום לקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו ונמצא לך את המדפסת המתאימה לך!