דיו תואם למדפסת

דיו תואם למדפסת

חברתנו קליק דיו משווקת תואם דיו למדפסות איכותי המתאים לכל סוגי הדגמים של מיטב החברות המובילות ביותר.

יש לכם הרבה הדפסות ואתם רוצים לחסוך בעלויות? דיו תואם למדפסת זהו הפתרון המעולה עבורכם.

אצלנו באתר תוכלו לרכוש בלחיצת כפתור תואם דיו איכותי בעלות חסכונית ומשתלמת, המשלוח מגיע לכל אזור בארץ.

ראש דיו שחור תואם למדפסת Brother LC1240BK
ראש דיו למדפסת כחול תואם Brother LC1240C ברדר
ראש דיו אדום תואם למדפסת ברדר Brother LC1240M

ראש דיו שחור תואם למדפסת Brother LC1240BK

ראש דיו למדפסת כחול תואם Brother LC1240C ברדר

ראש דיו אדום תואם למדפסת ברדר Brother LC1240M

איך ניתן לחסוך בעלויות ההדפסה הביתית ?

ככל שאתם עושים שימוש רב יותר במדפסת, כך יש צורך לרכוש עוד ועוד דיו, כאשר בשלב מסוים ההוצאה עשויה להיות גבוהה מאוד, במיוחד עבור סטודנטים או תלמידים שצריכים להדפיס עבודות, חומרי לימוד וכדומה. הפתרון לכך הינו פשוט ביותר. רוכשים דיו תואם ברמת איכות גבוהה ומקבלים את אותה כמות הדפסות בעלות נמוכה בהרבה.

ברוב המקרים וסוגי ההדפסות אין הבדל משמעותי באיכות ההדפסה בין דיו מקורי לדיו תואם, ולכן אין כל צורך לשלם מחיר יקר יותר. רק כאשר זקוקים להדפסה צבעונית ברמת רזולוציה גבוהה כדאי יהיה לרכוש דיו מקורי אחרת ניתן להסתפק בדיו תואם שינפיק הדפסות מעולות ואיכותיות ביותר.

חשוב לוודא כי הדיו תואם שאתם רוכשים הינו לפי דגם המדפסת שברשותכם, באתר שלנו, המלאי של סוגי הדיו מתחדש לעתים קרובות וישנו מגוון עצום של תואם דיו לדגמי המדפסות השונות. רצוי לרכוש יותר ממחסנית דיו אחת כדי שתהיו ערוכים עם מחסנית דיו נוספת בעת הצורך.

יש לכם הדפסות רבות וההוצאות יקרות לכם? במקום להוציא כסף על דיו מקורי, תוכלו לרכוש דרך האתר שלנו קליק דיו, תואם דיו איכותי ביותר שישמש אתכם באופן חסכוני וחכם. הדפסה בתואם דיו שאנו מספקים, תבטיח לכם הדפסות מעולות לאורך זמן. השירות שלנו הינו אישי וההזמנה מגיעה ישירות לבית הפרטי או בית העסק.