מדפסת לייזר אפסון

מדפסת לייזר אפסון

אפסון היא בין המדפסות היותר חזקות ומאסיביות בתחום ההדפסה המקצועיות. אותה ניתן למצוא בעיקר בתחום המסחריים בשל האנרגיה, הקיבולת והאפשרויות אותן היא כוללת. מדפסת אפסון היא בין המדפסות היותר וותיקות בתחום המדפסות אבל אינה מכלילה את עצמה כחלק מעולם הצרכנות הביתית. מדפסות אלה ניתן למצוא בעיקר בבתי עסקי , ארגונים ומוסדות גדולים , הן בשל העיצוב, הן בשל הגודל והן בשל המחיר.

מרבית הלקוחות הפרטיים יעדיפו את HP ואת ה LEXMARK ולא יפזלו לכיוון האפסון בשל הערך המועט שלה לשוק הפרטי כתוצאה מהמחירים והתאמתה הפרטנית לעולם העסקי מאשר זה הפרטי.

מדפסת לייזר Epson MX20DNF Epson אפסון
מדפסת לייזר Epson AcuLaser M2400D Epson אפסון

מדפסת לייזר Epson MX20DNF Epson אפסון

מדפסת לייזר Epson AcuLaser M2400D Epson אפסון

חזרה לקטגורית מדפסות לייזר

המדפסת המשרדית היעילה ביותר

זהו מוצר אשר ידוע כמותג הדפסה, אשר מתאים ומותאם בעיקר למשרדים, מדפסת אפסון, ידועה בתור מדפסת יעילה לארגונים ומשרדים בשל הכוח והאנרגיה ההרבים שלה, למקומות אשר עובדים על כמויות הדפסה משמעותיות ורבות במיוחד.

מדפסות אפסון מאופיינות ומזוהוהת בעיקר על פי הגודל ויכולות הביצוע הכבדות שלה, כלומר, היכולת שלה לעמוד בקצב הדפסה וכמות הדפסה מהגדולים ביותר.

האם מדפסת לייזר אפסון מתאימה גם לצרכים הביתיים?

מדפסת אפסון לא בהכרח תתאים לצרכים הביתיים בשל גודלה והמראה המגושם שלה. צרכנים פרטיים, יעדיפו מדפסות בעלות נראות אסתטית שלא יתפסו יותר מידי מקום. מדפסת אפסון לעומת זאת, בשל האנרגיה והכוח שלה תהיה גדולה יותר ממדפסת ביתית סטנדרטית.

על כן, מומלצת פחות לצרכים הביתיים, גם אם אותה מדפסת משרתת משרד ביתי. הדפסה של 20 דפים לשבוע לא יצדיקו רכישת מדפסת כזאת, לא מבינת החזותיות ולא מבחינת המחיר.

מדפסו אפסון לבתי דפוס – רמת שכיחות ונפיצות המדפסת

מדפסת אספסון, כאמור היא מדפסת שכיחה פחות, ממרבי המדפסות ופחות ידועה בארץ. מדפסת זו ניתן למצוא בעיקר בחברות וארגונים גדולים, וכמובן בבתי דפוס מקצועיים. מדפסת אפסון כמעט ואינה נראית בעסקים קטנים ובבתים פרטיים.