דיו צבעוני למדפסת

דיו צבעוני למדפסת

חברתנו קליק דיו, משווקת דיו למדפסות של החברות המובילות ביותר. ניתן להזמין דיו צבעוני למדפסת לקסמרק, HP, זירוקס ועוד.

הדיו מותאם לפי הדגמים השונים, כאשר כל שצריך כדי לקבל את הדיו, הוא לבחור את הדיו הרצוי וההזמנה כבר יוצאת בדרך אליכם לבית הפרטי או בית העסק, בכל הארץ.

דיו כחול למדפסת | דיו אדום למדפסת | דיו צהוב למדפסת

ראש דיו צבעוני מקורי Epson T027 אפסון
סט תואמים חדשים LC-1000 BROTHER ברדר
סט ראשי דיו LC-900 Brother ברדר

ראש דיו צבעוני מקורי Epson T027 אפסון

סט תואמים חדשים LC-1000 BROTHER ברדר

סט ראשי דיו LC-900 Brother ברדר

חזרה לעמוד הבית

מדפסת צבעונית או שחור-לבן? יש לנו כמה עצות בשבילכם!

חשוב לדעת, כי מרבית המדפסות כיום, הינן צבעוניות אך יחד עם זאת, עדיין ניתן לרכוש בחברות מסוימות מדפסות שבהן ניתן להכניס רק דיו שחור. הבחירה בין סוגי המדפסות הללו, תלויה ברמת השימוש, הצרכים השונים ואיכות ההדפסה הרצויה. כך למשל אם מרבית ההדפסות הינן של טקסט, ניתן להסתפק במדפסת דיו שחור - לבן.

ישנו עוד אלמנט חשוב בהכרעה בין מדפסות אלו, והוא העלות, אמנם מחירה של מדפסת צבעונית לעתים שווה למחיר מדפסת שחור-לבן אך בעוד עבור מדפסת צבעונית יש לרכוש מחסניות דיו של כל הצבעים גם אם לא עושים שימוש בצבע. משום שהמערכת במדפסת דורשת הפעלה עם שאר המחסניות האחרות. ולכן מי שאינו זקוק להדפסות צבעוניות יוכל לחסוך הרבה כסף ברכישת מדפסת עם דיו שחור- לבן.

אנחנו בקליק דיו מציעים גם אפשרות לרכישת תואם דיו במקום דיו מקורי כך שגם מי שרוכש מדפסת צבעונית, יוכל לרכוש דיו צבעוני בעלות נמוכה, כאשר מדובר בתואם דיו איכותי ביותר.

רכשתם מדפסת צבעונית ובדיוק ברגע הכי חשוב ודחוף אתם צריכים עוד דיו צבעוני למדפסת? יש לנו באתר את כל מחסניות הדיו, בכל הצבעים של החברות והדגמים המובילים ביותר.

דרך האתר תוכלו להתעדכן במחירי הדיו, לעשות השוואת מחירים ולגלות עד כמה פשוט וקל להזמין דיו איכותי.