דיו למדפסת ברדר

דיו למדפסת ברדר

מדפסות ברדר הן בין המדפסות הפחות מוכרות למגזר הפרטי ומשמשות בעיקר לקוחות עסקיים גדולים כמו בתי דפוס או ארגונים גדולים אך עדיין מעטים, כמו עסקים לגרפיקה, שילוט , היי טק ודומיהם. המרכיבים, החלקים והאביזרים למדפסת זו הם יקרים יחסית ואפילו די מיושנים, אבל מעניקים שירות נישתי ואמין במיוחד למי שיודע לעשות בה שימוש.

השימוש וההתנהגות עם מדפסת זו חייבים להיות זהירים ומוקפדים עד לרמת הדיו והרכיבים הפנימיים, תיקון מדפסת זו תהיה שווה יותר ללקוח מאשר רכישת מדפסת דומה אבל השמירה על פעילותה התקינה תשתלם כמובן, עוד יותר.

ראש דיו שחור תואם Brother LC-970bk ברדר
ראש דיו כחול תואם Brother LC-970C ברדר
ראש דיו אדום תואםBrother Lc-31C - LC-800 ברדר

דיו למדפסות מהחברות המובילות

דיו מקורי למדפסת ברדר וטונרים חסכוניים

מדפסת ברדר היא אמנם איננה בין המדפסות המוכרות והנחשבות ביותר, אבל נחשבת לאחת המדפסות החסכוניות ביותר בדיו ובחשמל. הטכנולוגיה הייחודית של המדפסת הזאת באה לידי ביטוי בפיתוח המעניין שלה אשר חוסך בזרימת החשמל גם ובמיוחד במקרים של שימושים יומיומיים תכופים. דיו למדפסת ברדר הוא בין מוצרי הדיו החסכוניים והאיכותיים ביותר בתחום ומשמשים גם לטובת תקינות המדפסת איכות ההדפסה, אורך חיי המדפסת וקצב הבלאי שלה, וכמובן חסכוניות הדיו בעת שימושים תכופים.

לקוחות רבים משבחים מדפסת זו ואת איכות הדיו המקורי כדיו שקשה לראות אותו מיתדלל ונגמר גם לאחר חודשים ארוכים ומספר שימושים רב באופן משמעותי.

איפה ניתן לרכוש דיו למדפסות ברדר

את מדפסת ברדר ניתן לרכוש בחנויות שונות לציוד אלקטרוני וממוחשב, חשוב מאוד לבדוק האם קיימת בחנות מדפסת ברדר במלאי מאחר שלא הרבה חנויות מחזיקים מדפסת כזאת מפאת המודעות הנמוכה והמחיר היקר שלה אל מול המדפסות המוכרות והידועות. גם לאחר שמצאתם חנות או רשת אשר משווקת אעת מדפסת ברדר, חשוב מאוד לוודא אם החנות משווקת ויבואנית מורשית וכי המדפסת היא אכן המדפסת המקורית.