טונר למדפסת סמסונג

טונר למדפסת סמסונג

חברת סמסונג משווקת מזה שנים מוצרים, מכשירים ושירותים טכנולוגיים ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט. לאחרונה ניתן לראות את התפשטותן של מדפסות סמסנג ואיתן כמובן טונרים איכותיים מבית סמסונג. אחד היתרונות המשמעותיים של הטונרים הללו הוא בהתאמה המושלמת שלהם למדפסות שונות אחרות מפאת האיכות המדוקדקת בעת היצור באופן פרטני ברמת הרכיב הפשוט.

מדפסות וטונר מבית סמסונג מיוצרים באופן שכלל אינו מסכיר םס ייצור אלא עבודה בבית מלאכת אומן, על כן רבים מבעלי המקצוע ממליצים דווקא על טו נרים למדפסת סמסונג גם למדפסות אחרות.

טונר שחור תואם Samsung MLT-D105L סמסונג
טונר CLT-K409S שחור מקורי SAMSUNG סמסונג
טונר CLT-C409S כחול מקורי SAMSUNG סמסונג
טונר שחור גדול מקורי HP 312X CF380X
טונר צהוב מקורי HP 312A CF382A
טונר אדום מקורי HP 312A CF383A

טונר שחור גדול מקורי HP 312X CF380X

טונר צהוב מקורי HP 312A CF382A

טונר אדום מקורי HP 312A CF383A

חזרה לקטגורית טונר למדפסת

טונר חסכוני בדיו וחשמל – הופכים את סביבת העבודה לירוקה

יתרון נוסף שניתן להבחין בו בכל הקשור לטונר מדפסות סמסונג הוא החסכוניות הרבה שלהם בדיו ועל ידי כך באנרגיית החשמל. החסכוניות והיכולת לעשות שימוש בכמות פחות גדולה של דיו בעת ביצוע פעולות הדפוס חוסכת בדיו, חוסכת באנרגיית החשמל ובכך שומרת על סביבה ירוקה אשר באה לידי ביטוי ברכישה ובכך בייצור מפחת הרבה יותר של דיץ

אצבעות שחורות? נסו אצבעות ירוקות! הטונר הירוק של סמסונג

סמסונג מדעת לנושא הירק ומפתחת טכנולוגיית ייצר דיו ירקת אשר אינן עושות שימוש בחומרים כימיים בעלי דרגות זיהום גבוהת בעת ייצור הדיו והנפקתו אל השטח. הייצור מתבצע באופן ממוגן ומחושב אשר נבדק ומבוקר על ידי התקנים האירופאיים לרמת זיהום האוויר המותרת.

לא זורקים – ממחזרים! היתרון היחסי של טונר למדפסת סמסונג

עוד יתרון משמעותי הוא יתרון המחזור, ניתן לראות כי התופעה לייצר טונרים עם אפשריות מילוי חוזרות התפשטו וכעת כמעט שלא ניתן למצוא טונרים חד פעמיים למעט מקרים בודדים מאוד. טונר למדפסת סמסונג מאפשר החלפה מהירה ומילוי מהיר כיוון שרשתות השירות של חברה זו פרוסה באופן רחב במיוחד ברחבי הארץ. מחזור הטונרים מאפשר חסכון אופטימאלי בכסף ובפגיעה באיכות הסביבה וכמובן באוויר אותו אנו נושמים.