מדפסת לייזר

מדפסת לייזר

חברתנו מספקת מדפסות לייזר מכל החברות המובילות תוך מתן כל השירותים הנלווים, כגון תיקונים דיו או טונרים למדפסת ועוד.

אנו נעזור לכם להתאים מדפסת לייזר לפי הצרכים הייחודיים שלכם!

מדפסות לייזר סמסונג
מדפסות לייזר זירוקס
מדפסות לייזר אוקי
מדפסות לייזר אפסון
מדפסות לייזר קנון
מדפסת לייזר ברדר
מדריך לרכישת מדפסת לייזר
מדפסות לייזר לקסמרק
מדפסות לייזר HP

איך נבחר מדפסת לייזר?

  • ראשית כל - חפש דגם שנבנה במתאם Ethernet עבור רשתות, אם יש לך יותר ממחשב אחד.
  • מותגים שעושים שכל - כוללים : HP, Lexmark ו - Konica Minolta . היתרון הברור של קניית אחד מהמותגים האלה הוא הזמינות של ערכות תחזוקה ואבזרים נוספים ל "תחזוק " של המדפסת שלך.

מדפסות לייזר שחור לבן ירדו מאד במחיר וגם בפחות מ-500 ש"ח, אתה יכול למצוא משהו אמין באופן סביר. מדפסות לייזר צבעוניות צוברות לאט פופולאריות והן בדרך להפוך לסטנדרט למשרדים ועסקים. גם אם תרכוש, חלק מההדפסות ייתכן שתצטרך לעשות עם תשתית ההדפסה הקיימת.

כלומר, אם המכשיר עדיין עובד והתחזוקה אינה מכבידה, למה לשנות ? כמו כן, מכיוון שמדפסות צבע הן מכונות בדרך כלל גדולות יותר, הם והמוצרים המתכלים שלהם תופסים מקום רב יותר .

מדפסת לייזר צבעונית - נקודות למחשבה

להדפסת תמונות צבע, מדפסות הזרקת דיו עפי"ר מציעות מראה כללי טוב יותר מאשר במדפסות לייזר.

ישנם גם פחדים (רציונאליים או לא רציונאליים ) של עובדי משרד להתעסק יותר מדי בצבע. חלק מהדברים האלה יכולים להיות מנוהלים באמצעות תוכנת מדפסת , עם זאת, נושא כוונון צבע עלול להשתמש ביותר מדי זמן צוות. במשרדים מסוימים אף עלולים לבחור מיקור חוץ של ההדפסה שלהם בכדי להקל על פוטנציאל שחיקת צוות ה-IT שלהם.

בעוד רבים משרדים קטנים או עסקים ביתיים יכולים להעדיף הזרקת דיו בעלת אוריינטציה עסקית, יחד או חברה שצריכה סוס עבודה צריכים לבדוק מדפסות לייזר מול מדפסות LED.

שני סוגי מדפסות אלו משתמשות באור כאמצעי להקרין את התמונה על גבי תוף מסתובב ולאחר מכן מהתוף זה מועבר לנייר ו" אפוי ". התוצאה היא טקסט שנראה טוב יותר מאשר מדפסת הזרקת דיו וגרפיקה גם בדרך כלל טובה יותר.

מדפסות אלה הן מהירות יותר ממדפסות הזרקת דיו, כמו גם, אם כי הזרקת דיו עדיין יש לה יתרון בהדפסת תמונות. העלות לכל דף היא פחות מהזרקת הדיו גם כן.

לייזר או דגמי LED , לא משנה עד כמה אנו רוצים, אינם מסוגלים לייצר תמונות נהדרות, אבל דגמים רבים יכולים לייצר גרפיקה באיכות גבוהה מאוד ותרשימים.

אזהרות

  • מדפסות לייזר ייצרכו הרבה חשמל כדי לאתחל - אם המעגלים החשמליים שלך חלשים, אולי כדאי לך להימנע ממדפסת לייזר.
  • מדפסות לייזר רבות כבדות מאד. הימנע מהרמתן אם יש לך בעיות גב - בקש מחבר שיעזור לך .