טונר למדפסת

טונר למדפסת עד הדלת

מחפשים לטונר חדש למדפסת? בקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו תמצאו מחירים שלא ניתן למצוא במקום אחר – כאן תמצאו מגוון גדול ביותר של טונרים, ראשי דיו, סרטי דיו ותופים למדפסת שלכם. מגוון המוצרים כולל מוצרים של היצרנים המובילים כגון HP, Brother , Lexmark, Canon , Xerox, Samsung, ועוד. בקטגוריה זו תוכלו למצוא ראשי דיו מקוריים או תואמים לבחירתכם

משרדים המשתמשים לצרכיהם בהדפסות רבות מדי יום, זקוקים לטונר איכותי במדפסת המשרדית שלהם. בקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו ניתן למצוא את הפתרונות האיכותיים ביותר, המקצועיים ביותר והזולים ביותר אשר מתאימים למדפסת שיש לכם.

טונר למדפסת זירוקס

טונר למדפסת זירוקס / xerox

טונר למדפסת אפסון

טונר למדפסת אפסון / epson

טונר למדפסת קנון

טונר למדפסת קנון / canon

טונר למדפסת לקסמרק

טונר למדפסת לקסמרק / Lexmark

טונר למדפסת ברדר

טונר למדפסת ברדר / brother

תכנון מראש חוסך כסף רב

כל מנהלת משרד או מזכירה בכירה יודעת – סוף מעשה במחשבה תחילה... תכנון לטווח ארוך של קניות משרדיות מאפשר להיות מוכנים בכל עת לצרכי המשרד השונים. קנייה מרוכזת לפי רשימה מוכנה מראש, תבטיח את המשרד מפני הפתעות של צרכים בלתי צפויים או משתנים, וגם בעת ובעונה אחת תאפשר חיסכון של מאות עד אלפי שקלים בשנה – שכן מי שקונה בכמויות יכול לנצל את המבצעים המיוחדים שלנו לעסקים ולהגיע לחיסכון משמעותי שהבוס יאהב!

שלחו לנו את הדגם של המדפסות שלכם ואת הכמות הנדרשת, וכמובן צרכים נוספים, מתכלים כגון נייר הדפסה סטנדרטי או מיוחד, ראשי דיו ועוד - ואנו נשלח לכם הצעת מחיר ולאחר מכן בתום ההזמנה תקבלו את כל פרטי ההזמנה באמצעות שליח עד פתח הבית או המשרד – ארוזים בצורה מקצועית ומאובטחת!

שיפור ביצועי המשרד

טונרים איכותיים מאפשרים הדפסה כמותית במהירויות גבוהות במיוחד. כמו כן תוכלו לבצע הדפסות מיוחדות כמו הדפסה מאובטחת של מסמכים מוגנים באמצעות טונר TROY או הדפסת צ'קים מגנטית – ועוד אפליקציות שונות אשר מאפשרות לשפר את ביצועי המשרד ולחסוך בעבודות דפוס חיצוניות. פנו עוד היום לקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו וקבלו הצעה שלא תמצאו בשום מקום אחר!

מבצעים מיוחדים

שימו לב למבצעים מיוחדים ולהצעות מיוחדות אשר יאפשרו לכם לקבל מוצר איכותי במחיר מיוחד ובאחריות מקסימלית. בליק-דיו בכל עת יש מבצע על טונרים שנותן לכם תמורה גבוהה יותר על חלק מן המוצרים באתר. לכן אל תקפצו על ההצעה הראשונה שאתם רואים – אל תסתפקו במה שהחנות השכונתית מסוגלת להציע - בקליק-דיו המרכז הארצי לפתרונות דיו וודאי תזכו לקבל דיל הרבה יותר טוב!